Manipulačná technika-paletové (paletovacie) vozíky

Ponúkame Vám široký sortiment nízkodvižných aj vysokozdvižných paletových vozíkov (paletovacie vozíky, paleťáky). Predávané ručné i elektrické paletové vozíky sú charakteristické vysokou kvalitou a spoľahlivosťou, o čom svedčia dlhoročné skúsenosti našich zákazníkov. V prípade, ak potrebujete pomoc pri výbere paletového vozíka, neváhajte nás kontaktovať. Na všetky paletové vozíky poskytujeme záručný a pozáručný servis, vrátane náhradných dielov.

1Vysokozdvižné ručné vozíky

Ručné vysokozdvižné paletové vozíky ručné

Ručné vysokozdvižné paletové vozíky - ručné vozíky do nosnosti maximálne 1000 kg. Vyrábajú sa v dvoch variantách: VV G-Gentille (zdvihová výška od 900mm do 1600mm) a VVS-Švédsko (až do výšky 2350mm). Niektoré umožňujú aj naklápanie: 40° - u typu G ERGO. Vyznačujú sa možnosťou použiť i prídavné zariadenia.

Čítajte viac ...

2Vysokozdvižné elektrické vozíky

Vysokozdvižné elektrické paletové vozíky

Vysokozdvižné elektrické paletové vozíky sú kombináciou ručného/elektrického pojazdu a elektrického zdvihu. Vyrábajú sa v dvoch variantách: VVSE (zdvih od 1100mm do 3350mm) a Gentille E (zdvih od 900mm do 1600mm). Vyznačujú sa možnosťou použiť i prídavné zariadenia. Maximálna nosnosť nákladu je 1000 kg.

Čítajte viac ...

3Nízkozdvižné vozíky nožnicové

Nízkozdvižné paletové vozíky - nožnicové

Nízkozdvižné paletové vozíky - nožnicové majú použitú hydrauliku jednopiestnicovú alebo dvojpiestnicovú.Zdvih je možný do maximálnej výšky 800 mm manuálne alebo elektricky.Nad 400 mm je stabilita zabezpečená opornými valčekami.Maximálna nosnosť nákladu je 1000 kg.

Čítajte viac ...

paletové vozíky vyrobené na Slovensku Praktické a kvalitné originálne slovenské paletové vozíky

4Prídavné zariadenia

Prídavné zariadenia

Vyrábame aj mechanické prídavné zariadenia na vysokozdvižné paletové vozíky ručné a elektrické vysokozdvižné paletové vozíky, ktoré môžu byť uchytené nasunutím na nosné vidlice alebo na nosnú dosku paletového vozíka.

Čítajte viac ...

5Transportné zariadenia

Transportné zariadenia

Transportný vozík - transportné zariadenie slúži na prepravu tažkých strojov a zariadení o hmotnosti 1 – 30 ton pri alternatívnych kombináciách vozíkov po rovných a spevnených plochách. Pri manipulácii s materiálom znižuje fyzickú námahu obsluhy.

Čítajte viac ...
SBAJ INMART, a.s. Bardejov na Facebooku SBAJ INMART, a.s. Bardejov na Google Plus SBAJ INMART, a.s. Bardejov na Twitteri