Referencie - naši obchodní partneri

CATERPILLAR

Caterpillar Inc. je americká spoločnosť, ktorá navrhuje, vyrába a predáva stroje a motory a takisto ponúka finančné produkty a poistenie prostredníctvom celosvetovej obchodnej siete.
Caterpillar je najväčší výrobca stavebných a banských strojov, dieselových a plynových motorov, priemyselných plynových turbín a dieselelektrických lokomotív.

CLAAS

CLAAS je nemeckým výrobcom poľnohospodárskych strojov už od roku 1913 so sídlom v meste Harsewinkel v Nemecku.
Jeho pestrý sortiment zahŕňa kombajny, zberové rezačky, baliace stroje, kosačky, obracačky a ďalšie stroje pre žatvu. V roku 2003 CLAAS začal úzko spolupracovať s firmou Renault a tak dnes všetky traktory Renault nesú značku a farby CLAAS.

HMF

HMF je príbeh dánskej spoločnosti, ktorá sa za 60 rokov rozvinula z malej výrobne cestných bicyklov do dynamickej a vysoko technologickej medzinárodnej spoločnosti. HMF vyvíja a vyrába hydraulické nakladacie žeriavy (hydraulické ruky), špeciálne nadstavby, nakladacie čelá a hydrauliku pre dopravné prostriedky.
Je dodávateľom techniky budúcnosti pre zákazníkov, ktorí majú veľké nároky.

LIEBHERR

Liebherr Group je veľký nemecký výrobca špecializujúci sa na výrobu žeriavov, súčastí lietadiel, ťažobných strojov. Spoločnosť sídli v meste Bulle vo Švajčiarsku.
Skupina Liebherr ako popredný svetový výrobca stavebnej techniky v súčasnosti zamestnáva po celom svete okolo 24 000 ľudí.

REP

REP International je francúzska priemyselná spoločnosť, ktorú založil priekopník letectva Robert Esnault-Pelterie.
Dnes sa špecializuje na výrobu lisov určených na spracovanie kaučuku.

SBAJ INMART, a.s. Bardejov na Facebooku SBAJ INMART, a.s. Bardejov na Google Plus SBAJ INMART, a.s. Bardejov na Twitteri